סונומאסק – המסכה שמנטרלת ריחות ונגיפים

סונוביה

סונומאסק היא החידוש הטכנולוגי ששנת 2021 חיכתה לו: מסכת בד שמעניקה הגנה של 99% וחווית שימוש נוחה ונעימה, לכל בני המשפחה. זוהי מסכה שמיוצרת בשיטה האולטראסונית הירוקה של חברת סונוביה, המייצרת מהפכה של ממש בעולם הטקסטיל מאז 2013 ומציעה כעת מוצר המותאם לתקופת הקורונה, ללא מעורבות כימית – שבאמת מגן נגד חדירת ווירוסים, חיידקים ובקטריות.

איך זה עובד? על ההגנה האקטיבית של סונוביה

חברת Sonovia מפתחת מוצרי טקסטיל מגוונים, שלכולם מכנה משותף אחד: הבדים מטופלים בשיטת ההגנה האקטיבית הירוקה, שמשמעותה הענקת תכונות אנטי ויראליות ואנטי בקטריאליות לבדים, המחזיקות מעמד גם לאחר כביסות חוזרות ונשנות – זאת בזכות הטמעה פיסיקלית של ננו-חלקיקים פעילים, ללא שימוש באמצעים כימיים. סונומאסק הינה מסכת בד שמיוצרת בדרך הזו, לכן היא מגנה על העוטים אותה במשך שעות ארוכות ואינה מאפשרת לנגיפים ולמזיקים אחרים, לחדור דרכה. 

בדיוק בגלל זה, היא מעניקה את המענה המתקדם והטוב ביותר נגד הידבקות במחלות ובשל מאפייני הבד הייחודיים היא גם מנטרלת ריחות לא נעימים. מדובר בהגנה פעילה שעובדת לאורך כל היום ומאפשרת למשתמשים במסכה להרגיש רגועים ובטוחים.

מהם היתרונות של סונומאסק בהשוואה למסכות בד אחרות?

החיסונים כבר כאן אבל היום שבו הקורונה תיעלם מכדור הארץ נראה עוד רחוק מאוד, לכן אתם בוודאי מחפשים את הפתרון האולטימטיבי לבעיה שבאמת מפריעה בחיי היום יום: איך להצליח לעטות מסכה במשך יום שלם, מבלי להזיע, להתגרד או לרצות להסיר אותה בכל פעם מחדש.

לעומת מסכות בד פשוטות ועל אחת כמה וכמה בהשוואה למסכות הרגילות, סונומאסק מייצרת שכבת הגנה מיטבית שלא רק חוסמת פיזית את החיידקים והווירוסים בעזרת עטיית המסכה, אלא גם משמידה אותם ומכאן שהבד שממנו היא עשויה – נותר נקי ממזיקים. 

יעילות מוכחת למסכות של סונוביה - גם לאחר כביסה

החובה לעטות מסכה בכל יציאה מהבית, הפכה לגורם מעיק במיוחד עבור בעלי עור רגיש ואנשים עם בעיות נשימה, אשר מתקשים מאוד להתנהל כאשר הם עוטים מסכה. אחד מהחששות של אנשים שמעדיפים לעטות מסכה חד פעמית, הוא מהגנה חלקית של בד כמחסום מפני חיידקים ונגיפים ומחוסר היכולת להיפטר מהוירוסים, מהבקטריות ומהמזיקים האחרים, שהצטברו על פני המסכה בעת השימוש. 

בפועל, מסכה חד פעמית אמנם עשויה להעניק הגנה טובה, אך בשימוש של למעלה משעות ספורות – היא כבר הופכת לקרקע פורייה להתפתחות של פטריות, נגיפים וחיידקים. עם זאת, מסכות בד פשוטות הן זהות לחלוטין בהיבט ההיגייני למסכה חד פעמית, זאת כיוון שכביסה סטנדרטית לא תצליח להסיר את כלל המזיקים.

מסכה שהיא מהפכה

לעומת זאת, המסכות של Sonovia עשויות מבד אנטימיקרוביאלי ייחודי, שעובר טיפול ייעודי בסטנדרטים מחמירים ולמעשה משמיד כל חיידק או נגיף המנסה לחדור אל המסכה. המשמעות: סונומאסק לא רק חוסמת, אלא גם מנטרלת ווירוסים, בקטריות וחיידקים ומכאן שהיא מהווה את ההגנה האופטימלית – גם כנגד נגיף הקורונה. גם אחרי כביסה, הבד שומר על תכונותיו ומעניק בכל פעם מחדש את ההגנה המיטבית לאדם שעוטה את המסכה.